Apple online takip

Servisteki Cihazın Durumu

Cihazınız işleme alındığında bilgilendirme SMS'i alırsınız.

Batarya Değişim

Cihazınızı online olarak takip edebilirsiniz. İşlem tamanlandığında kargo ile tarafınıza gönderim yapılır.

Hoşgeldiniz

iPhone, iPad, Mac ve diğer aygıtlar için şimdi bir onarım isteği başlatın. Apple onaylı onarımlar yalnızca orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca . Zentech Premium Apple Yetkili Servisi iPhone ve tüm Apple ürünlerinize Servis Mağazası Bulun Servise Verilen Ürün Takibi Randevu Al 00

Güleryüzlü personelimiz hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizi bekliyor. İlk kayıttan, cihaz teslimine kadar tüm aşamalarda sms ile bilgilendirilmenin keyfini yaşayın. Web sitemizden cihazınızın durumunu online takip edin.

  • Apple WWDC 12222 Canlı Anlatım?
  • casus kamera cep telefonu.
  • iphone sopcast izleme.
  • telefon görüşmesi kayıt programı ios;
  • Apple online takip.

Yapılan tüm işlemlerden haberdar olun. Servisimizde bulunan Apple ürününüzle ilgili onayınıza veya bilgilendirmenize ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda SMS ile onay bilgilendirmesi yapılacaktır. Lütfen durum sorgulama sayfasından yapılması gereken işlemi inceleyiniz ve müdahale ediniz. Ürününüzü teslim alabilirsiniz. Apple onaylı onarımlar, orijinal Apple parçalarını kullanan güvenilir uzmanlarca yapılır.

Hoşgeldiniz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen GENPA Teknik Servis, tamamıyla bilgisayar otomasyonlu ve kağıtsız ofis ortamında şubeler arası online bağlantıyı kullanan ilk GSM Teknik servisi olarak sektörde öncü olan GENPA Servisleri, cihaz kabulünden, tamir laboratuarına, depodan, cihaz teslimine kadar tamamen veri tabanı ile otomasyona tabi tutulmuş olan çalışma proseslerine sahiptir. Servislerimizden hizmet alabilmek için bu formu doldurarak göndermenizi rica ederiz. Kazanç haberleri, hisse senedi bilgileri ve kurumsal yönetim ilkeleri dahil olmak üzere, Apple'ın finansal durumu hakkında bilgi edinin. Servis Durumu. Ancak şöyle bir durum var bu ülkemize özgü bir sorun değil; Warsaw'da kargoları sıkışan Avrupalılar da var yabancı forumlarda okuduğuma göre Ben 4 Aralık'ta sipariş verdim ve EFT yaptım hala bekliyorum : Bu sorunları Apple'ın halletmesi lazım yok halletmede bir sorun yaşıyorlarsa da arayıp bizlerden özür dilemeleri gerekiyor. Online Canlı Destek. İade Değişim Garantisi.

Ayrıca Apple tarafından yalnızca Apple onaylı onarımlar desteklenir. Onarım isteğinizi şimdi başlatın veya Apple onarım seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfayı kaydırın.

Apple online store siparis takibi!!

Hangi seçeneği tercih ederseniz edin ürününüz elinize tam olarak çalışması gerektiği biçimde ulaşır. Size Apple onaylı onarımlar için yakındaki onarım yerlerinden oluşan harika bir seçki sunmak üzere Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı ağımızı oluşturduk. Tüm onarımlar eğitim verdiğimiz teknisyenlerce yapılır ve böylece size Apple'dan aldığınızla aynı kalitede servis hizmeti sunulur. Ürününüz hakkında detaylı bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Servis Formunuzun sağ üst köşesinde yer alan form numaranız ile online olarak cihazınızın durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz bilgileri ile ürünlerinize güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmak için her an güncel ve donanımlıdır. Ürünleriniz servisimize alım işleminden teslimata kadar geçen süreçler fotoğraflanarak kayıt altına alınır.

Whatsapp'ta İstediğiniz Kişinin Mesajlarını Okuyun! (Sizce Ahlaklı mı?)

Güvenli saklama alanlarında konumlandırılarak son derece titizlikle işleme alınır. Taşıma güvenliği için ürünleriniz tarafımıza ulaştığı anda fotoğraflayarak kayıt altına alıyoruz. Üstün koruma sağlayan paketleme sistemimiz sayesinde ürünlerinizi güvenli şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Ücretsiz Gönderi İçin. Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: Randevu alarak beklemeden hizmet alabiliceğiniz Ferah ve geniş bekleme alanları ile servis noktalarımızda keyifli bir servis deneyimi sizi bekliyor.

Arızalı Cihaz Takip

Tüm Beats Ürünlerinize çözüm ve destek için yanınızdayız. Tüm Apple ürünlerinizin yazılımsal sorunlarına çözüm için yanınızdayız. Mall Of İstanbul Avm.

1 HAFTA ÜCRETSİZ DENEME ANDROID IOS CASUS YAZILIM TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI

Çalışma Saatlerimiz:. Hafta İçi: - Hafta Sonu: - Ankamall Avm. Mersin Marina Avm.

  • Gönderim ve Teslimat.
  • samsung s8 mini takip.
  • Egemek - Apple Authorised Reseller?
  • facebook calma sifre öğrenme hack 2019.

Palladium Avm. Cevahir Avm.

Uygulamamızın tüm özelliklerini görmek isterseniz, butonuna tıklayın "Demoyu Görüntüle" Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek isterseniz lütfen planı seçin: Telefon, Masaüstü, Aile kiti.