Bilgisayarda silinen internet geçmişini görme

Windows xp silinmiş internet geçmişi görüntüleme

silinen internet geçmişini görme

Sağ tarafta yandex. İndir dersen direkt PC ye kaydedecek zaten Gerisi kolay Başka bilgisayardan asıl bilgisayara keyloger veya trojen atarak bütün herşeyi görebilirsin tabi eşin PC den anlamiyorsa. Gizli Üye.

 • iphone 5 jailbreaksiz oyun yukleme.
 • günlük iş takip programı indir?
 • iphone silinen internet geçmişi görme.
 • Chrome silinen geçmişi geri getirme.
 • Popüler Yayınlar.

Takip Et. Paylaş Facebook.

Chrome tarama geçmişinizi silme

Silinen internet geçmişini gösteren program var mı acil lütfennnn? Görüşünü yaz.

Sponsorlar

Oğlumun ziyaret edebileceği siteler hakkında endişelenebilecekleri pek çok yol var. Crony Master. Damlakatre Guru. Önbelleğe alınan resimler ve dosyalar: Chrome, sonraki ziyaretiniz sırasında daha hızlı açılmalarına yardımcı olması için sayfalardan bölümleri hatırlar. Windows 11 yapar 11 pencereleri var ve silinen geçmiş kromdaydı. Contents: Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma {{searchCaptions. Katılım 26 Ağustos Mesajlar Yukarıdan önceki sürümlere tıklayın ve geri yüklemek istediğiniz tarihi seçin ve tamam seçeneğine tıklayın.

Senin görüşün var mı? Damlakatre Guru. Hepsini Göster Daha Az Göster. Daha önce birisinin sosyal medya hesabını hacklemeyi denediniz mi? Kendinizi yda baskasini hamile gormek? Sırala Önce Kızlar Önce Erkekler. KopyaKalpler41 Xper 3.

BİLGİSAYARIN TARAMA GEÇMİŞİNİ VE TANIMLAMA GEÇMİŞİNİ SİLME

O zaman yapacak bişey yok suç üstü yapmalısın :. Sistem geri yüklemeyi denedin mi? Copyright ismet aktaş sitemiz anadolu ajansi üyesidir. Boşanmann getireceği sonuçlar katlanmann getireceği sonuçlardan ağrsa vazgeçilebilir. Dolaysyla daha hzl arama yapabilmenizi sağlamann yolu sizi sürekli dinlemekten geçiyor. Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor — bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum.

Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim. Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır.

Chrome silinen geçmiş geri kurtarma

Diğer Yazılımlar 0 10 Temmuz Silinen Fotoğrafları Kurtarma Silinen hard disk geri kurtarılabilir mi? Yeni konular T. Tarık65 1 dakika önce Mesaj: 1.

 1. Whatsapp Konuşma Geçmişi Görme.
 2. iphone 6s yazılım geri yükleme!
 3. iphone jailbreaksiz oyun yükleme;
 4. telefondan takip edilen kamera;
 5. telefonda sinyal tespiti.

Dizüstü Bilgisayarlar. Oyun Klavyesi. Cep Telefonu Aksesuarları. Diğer Yazılımlar. Diğer Donanımlar. Oyun Teknik Destek.

Etkinliğinizi görme veya silme

Web Alışverişinde Yaşanan Sorunlar. Bilgisayar Toplama. Yeni mesajlar G. Overclock ve Soğutma. Masaüstü Bilgisayarlar. HakanCT Az önce. Üniversite ve Bölüm Tavsiyeleri. Kitap İçin Kargolaması düzgün olan site önerisi davutergun 3 dakika önce. Kasa Camı Kırıldı Azygos1 3 dakika önce. Perşembe Silinen CS:GO dosyası geri nasıl yüklenir?

Contents [show]

home premium kullanıyoyrum silinen internet geçmişini görmenin bir yolu . Gerekirse belli aralıklarla ekran resminizin alınıp bilgisayarda. Eğer bir google hesabınız varsa ve Google Web Geçmişimi Aktif ettiyseniz https:// gonulluolgonulal.com adresinden Web geçmişini görebilirsiniz.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

 • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

 • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

 • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

 • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web