Iphone yazılım güncelleme telefonu yavaşlatır mı

Apple'dan yeni itiraf: Tüm iOS cihazları etkilendi

İphone 3 den beri kullanmadigim model güncellemedigim sürüm kalmadı ve ne ögrendim biliyomusunuz asla cihazı sonuna kadar güncelleme. Bu mesaja 1 cevap geldi. Peki iPhone 6S için iOS 11 yayınladığında güncellemeli mi? Apple cihazlarda en kusursuz sürüm cihazın kendi çıktığı sürmün en üst sürümüdür. Lakin uygulama destekleri de güncellememe durumunuza göre daha çabuk kesintiye uğrar.

Apple eski iPhone'ları bilerek yavaşlatıyor mu?

Bir cihazda 1 yıl sonraki sürümde çok fark olmaz. Şunu da belirteyim: iPhone 3G, 3GS, 4 ve 4S için aldıkları son sürümler işkence olsa da 5 için aynı şwyi söyleyemem iOS 10 için; oldukça akıcı. Bu mesaja 2 cevap geldi. Her bir cümlesi ile çok yararlı bir yorum oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İmzanız kural dışıdır! Bugün En Çok Okunanlar. Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. Apple'ın iPhone'ları bilerek yavaşlattığı haberi geçtiğimiz haftaya damgasını vurmuştu. Peki iPhone 6S için iOS 11 yayınladığında güncellemeli mi?

Demek istiyorsunuz ki: iPhone 6 iOS 8 ile piyasaya çıktı. En kusursuz sürüm iPhone 6 için iOS 8.

Güncellemeler telefonu yavaşlatır mı hızlandırır mı? - Webde Yazılım

MuratbanK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör. Evet, MuratbanK 'ın mesajına göre öyle Kısa süreli kullanım olacaksa, çıkan sürümün son güncellemesinde bırakmak yeterli. Bende iphone 4 7. Apple geçen sene çok tepki topladı iPhone 4S iOS 9 güncellemesi nedeniyle. Belki o sebeple strateji değiştirmiş olabilirler?

Her yeni sürüm eski sürümden az da olsa yavaş çalışıyor. MuratbanK 4s kullanıcıları bir ara telefonu bilerek yavaşlattığı için dava açmışlardı.

İlgili sorular

Sanırım Apple iPhone 5 için dersine çalışmış görünüyor. Bahsedilenler: sattackus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör MuratbanK. İmzanız kural dışıdır!

En Yeni Foto Haberler

Resmi web sitesinde yayınlanan bir bildiride Apple, tüm Mac ve iOS cihazlarının hem Meltdown hem de Spectre'den etkilendiğini söyledi. Apple'ın iPhone'ları bilerek yavaşlattığı haberi geçtiğimiz haftaya damgasını vurmuştu.

En İyi Erkek Görüşü

Apple, birçok iPhone kullanıcısı tarafından dile getirilen şüpheyi doğruladı ve eskiyen TEKNOLOJİPUBG Mobile güncellemesi geldi m?. Ana sayfa MOBİL DÜNYA Güncellemeler telefonu yavaşlatır mı hızlandırır güncelleme (Android) ve Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme (ios).

Bu haberin ardından şirkete ilk kişisel dava ilerleyen günlerde açılmıştı. Ancak şirket, son zamanların en büyük tazminat davası ile karşı karşıya. Mobil cihazlar için Benchmark testleri yapan John Poole, yeni iOS'lar ile birlikte gelen yavaşlamanın çözümü için cihazın değil, pilin değiştirilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Geçen yıl iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone SE 'lerin beklenmedik şekilde kapanmasının önüne geçmek için düzenlemeler yaptık Apple, daha önce de iPhone'larda şarjın ardından pilde yüzde 20'ye varan kapasite kaybı yaşandığını açıklamıştı. Teknoloji devi  Apple , geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayla eski telefonları bilerek yavaşlattığını kabul etmiş ve kullanıcılarının tepkisini çekmişti.

Birbiri ardına gelen davalar sonucu firma bu kararından geri adım atarak özür dilemiş ve yavaşlatılan bataryaların değişimi için bir kampanya başlatmıştı.

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web